Oud-Nederland. Noord- en Zuid-Nederlandsche plaatsbeschrijving en plaatselijke geschiedenis. Zeden en gewoonten, enz. (veilingcatalogus)

15.00

1 op voorraad

Artikelnummer: 035473 Categorieën: ,

Beschrijving

246 p. + uitvouwbare index, Gebonden in de papieren uitgeversband (Randen van de kaft sleets en beschadigd, vanbinnen netjes.)

Auteur:

Uitgever:

Amsterdam, Frederik Muller 1908